Obľúbené šišky nemusia byť vždy len na fašiangy. Potešia cez víkend alebo vtedy, keď máš jednoducho chuť na čosi sladké.

Keď dáš tieto buchty ty sám, zmení sa v živote jedna vec. Už nebudeš čakať na buchty na pare od babičky, ale popýšiš sa exkluzívnymi od teba. To je niečo!

Dukátové buchtičky asi nepatrili medzi gastro-traumy školských jedálni. Ak ich medzi ne radíte, po tejto receptúre to už platiť definitívne nebude.

Národné jedlo. Máš s týmto tvrdením problém? Uvedom si, že zemiakový šalát ti na sviatok, Vianoce či Veľkú noc urobia takmer všade na Slovensku. Aj bryndzové halušky môžu protestovať.

Je tu ďalší jednoduchý a rýchly recept. Omeleta na čínsky spôsob, ktorej príprava vám nezaberie viac ako 10 minút. Potom je už iba na vás, či si ju dáte na raňajky, na obed alebo na večeru.

Polievka z húb (najmä hríbová) je jednou z najpopulárnejších v tejto krajine. To znamená, že by si ju mal/a zvládnuť. Ak nad ňou uvažuješ, vrháš sa do úspechu!

Langoše sú jednoducho jedlo k vode a slnku. Ak pri nej nie si, alebo máš na ne chuť aj v neletnom období, prosím. Tu ich máš.

Sladkosti a pochúťky:

Vďačné, rýchle a jednoduché. To je orechová manna, ktorú si môžeš dožičiť k sladkým raňajkám, ku káve alebo ňou pohostíš návštevu.

 Ďalšie správy: